Voetbal
/
Russia Amateur
/
Voronezh Oblast Championship - seizoensstatistieken en wedstrijdresultaten
Voronezh Oblast Championship 2024
Seizoensprestaties
Totaal
Teams | Overall (Gemiddelde) | Home (Gemiddelde) | Away (Gemiddelde) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | |
Sokol Ertil | 6 | 5.67 | 3 | 2.67 | 4 | 6.25 | 3.75 | 2.5 | 2 | 4.5 | 1.5 | 3 |
Kristall Yelan-Kolenovsky | 4 | 6.5 | 3.75 | 2.75 | 2 | 6.5 | 3.5 | 3 | 2 | 6.5 | 4 | 2.5 |
FC Kantemirovka | 7 | 3.71 | 2 | 1.71 | 4 | 3.75 | 1.75 | 2 | 3 | 3.67 | 2.33 | 1.33 |
Kotoffey Kantemirovka | 6 | 4.83 | 4.33 | 0.5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 4 | 6.25 | 5.5 | 0.75 |
Tsementnik Podgorensky | 6 | 6 | 2.67 | 3.33 | 4 | 6.75 | 2.75 | 4 | 2 | 4.5 | 2.5 | 2 |
Temp Boguchar | 6 | 4.5 | 3.83 | 0.67 | 3 | 6 | 5.67 | 0.33 | 3 | 3 | 2 | 1 |
FC Pavlovsk | 6 | 5.17 | 1 | 4.17 | 3 | 5.33 | 0.33 | 5 | 3 | 5 | 1.67 | 3.33 |
Rassvet Troitskoye | 6 | 5.33 | 2.5 | 2.83 | 2 | 4.5 | 3 | 1.5 | 4 | 5.75 | 2.25 | 3.5 |
Lider-Kalach | 6 | 4.83 | 2.33 | 2.5 | 3 | 4.33 | 2.67 | 1.67 | 3 | 5.33 | 2 | 3.33 |
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 6 | 4.5 | 0.5 | 4 | 3 | 4 | 0.67 | 3.33 | 3 | 5 | 0.33 | 4.67 |
FC Nizhnedevitsk | 5 | 7.4 | 3 | 4.4 | 2 | 4.5 | 2 | 2.5 | 3 | 9.33 | 3.67 | 5.67 |
FC Yunost Voronezh | 7 | 6.57 | 1.43 | 5.14 | 3 | 5 | 2 | 3 | 4 | 7.75 | 1 | 6.75 |
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 5 | 6.6 | 4.6 | 2 | 2 | 6.5 | 4 | 2.5 | 3 | 6.67 | 5 | 1.67 |
FC Zvezda Ostrogozhsk | 6 | 13.17 | 12.67 | 0.5 | 4 | 15.25 | 14.5 | 0.75 | 2 | 9 | 9 | 0 |
FC Uragan Semiluki | 6 | 8.33 | 2.33 | 6 | 4 | 6 | 2.75 | 3.25 | 2 | 13 | 1.5 | 11.5 |
FC Semiluki | 5 | 6.2 | 1.4 | 4.8 | 1 | 8 | 1 | 7 | 4 | 5.75 | 1.5 | 4.25 |
FC Verkhnyaya Khava | 6 | 10.17 | 2.67 | 7.5 | 4 | 11.5 | 3.25 | 8.25 | 2 | 7.5 | 1.5 | 6 |
Vector Perelyoshinsky | 6 | 4.83 | 4.17 | 0.67 | 4 | 5 | 4.75 | 0.25 | 2 | 4.5 | 3 | 1.5 |
Pobeda Panino | 5 | 6.2 | 2.2 | 4 | 2 | 4.5 | 4 | 0.5 | 3 | 7.33 | 1 | 6.33 |
FC Don Podgornoe | 7 | 3.57 | 2 | 1.57 | 3 | 2 | 0.67 | 1.33 | 4 | 4.75 | 3 | 1.75 |
FC Bars-1 Bobrov | 6 | 6 | 5 | 1 | 2 | 4.5 | 4 | 0.5 | 4 | 6.75 | 5.5 | 1.25 |
Khoper Novokhopersk | 6 | 7.83 | 5.67 | 2.17 | 4 | 8 | 7 | 1 | 2 | 7.5 | 3 | 4.5 |
FC Povorino | 4 | 9 | 0.25 | 8.75 | 2 | 8.5 | 0 | 8.5 | 2 | 9.5 | 0.5 | 9 |
FC Energy Talovaya | 6 | 5.17 | 2.5 | 2.67 | 3 | 5 | 2.67 | 2.33 | 3 | 5.33 | 2.33 | 3 |
FC Salyut Buturlinovka | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | 6 | 2.67 | 3.33 | 3 | 6 | 3.33 | 2.67 |
FC Anna | 5 | 7 | 4.4 | 2.6 | 2 | 7.5 | 6.5 | 1 | 3 | 6.67 | 3 | 3.67 |
Juvenal Borisoglebsk | 5 | 5.8 | 2 | 3.8 | 2 | 6.5 | 3.5 | 3 | 3 | 5.33 | 1 | 4.33 |
FC Gribanovskiy | 6 | 5 | 1.17 | 3.83 | 3 | 4.33 | 1.33 | 3 | 3 | 5.67 | 1 | 4.67 |
FC Olkhovatka | 7 | 4.14 | 2.29 | 1.86 | 4 | 4.75 | 3.5 | 1.25 | 3 | 3.33 | 0.67 | 2.67 |
Over / onder 2.5
Teams | globaal (Gemiddelde) | Huis (Gemiddelde) | Weg (Gemiddelde) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
Sokol Ertil | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Kristall Yelan-Kolenovsky | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Kantemirovka | 7 | 5 | 2 | 71.43 | 28.57 | 4 | 2 | 2 | 50 | 50 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
Kotoffey Kantemirovka | 6 | 5 | 1 | 83.33 | 16.67 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 |
Tsementnik Podgorensky | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Temp Boguchar | 6 | 5 | 1 | 83.33 | 16.67 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 |
FC Pavlovsk | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
Rassvet Troitskoye | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 |
Lider-Kalach | 6 | 5 | 1 | 83.33 | 16.67 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 |
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Nizhnedevitsk | 5 | 5 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Yunost Voronezh | 7 | 6 | 1 | 85.71 | 14.29 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 |
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 5 | 5 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Zvezda Ostrogozhsk | 6 | 5 | 1 | 83.33 | 16.67 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
FC Uragan Semiluki | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Semiluki | 5 | 5 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 |
FC Verkhnyaya Khava | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Vector Perelyoshinsky | 6 | 5 | 1 | 83.33 | 16.67 | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Pobeda Panino | 5 | 5 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Don Podgornoe | 7 | 4 | 3 | 57.14 | 42.86 | 3 | 1 | 2 | 33.33 | 66.67 | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 |
FC Bars-1 Bobrov | 6 | 5 | 1 | 83.33 | 16.67 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 |
Khoper Novokhopersk | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Povorino | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Energy Talovaya | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Salyut Buturlinovka | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Anna | 5 | 4 | 1 | 80 | 20 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 |
Juvenal Borisoglebsk | 5 | 5 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Gribanovskiy | 6 | 6 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Olkhovatka | 7 | 6 | 1 | 85.71 | 14.29 | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 |
Klassement
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 6 | 6 | 0 | 0 | 29:12 | 18 |
2
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | 6 | 6 | 0 | 0 | 76:3 | 18 |
3
|
Vector Perelyoshinsky | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:4 | 18 |
4
|
FC Don Podgornoe | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:11 | 10 |
5
|
Pobeda Panino | 7 | 3 | 0 | 4 | 13:29 | 9 |
6
|
FC Semiluki | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:28 | 6 |
7
|
FC Yunost Voronezh | 7 | 2 | 0 | 5 | 10:36 | 6 |
8
|
FC Nizhnedevitsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 19:27 | 4 |
9
|
FC Uragan Semiluki | 6 | 1 | 0 | 5 | 14:36 | 3 |
10
|
FC Verkhnyaya Khava | 6 | 1 | 0 | 5 | 16:45 | 3 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 7 | 7 | 0 | 0 | 35:7 | 21 |
2
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 6 | 5 | 0 | 1 | 23:11 | 15 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 7 | 5 | 0 | 2 | 34:18 | 15 |
4
|
FC Anna | 6 | 4 | 0 | 2 | 30:13 | 12 |
5
|
Sokol Ertil | 7 | 3 | 1 | 3 | 19:21 | 10 |
6
|
FC Energy Talovaya | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:24 | 7 |
7
|
FC Salyut Buturlinovka | 6 | 1 | 3 | 2 | 18:18 | 6 |
8
|
FC Gribanovskiy | 7 | 1 | 1 | 5 | 13:24 | 4 |
9
|
Juvenal Borisoglebsk | 5 | 1 | 0 | 4 | 10:19 | 3 |
10
|
FC Povorino | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:44 | 0 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kotoffey Kantemirovka | 6 | 6 | 0 | 0 | 26:3 | 18 |
2
|
Temp Boguchar | 6 | 5 | 0 | 1 | 23:4 | 15 |
3
|
Lider-Kalach | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:15 | 12 |
4
|
FC Olkhovatka | 7 | 3 | 1 | 3 | 16:13 | 10 |
5
|
Rassvet Troitskoye | 6 | 3 | 0 | 3 | 17:15 | 9 |
6
|
Tsementnik Podgorensky | 5 | 2 | 1 | 2 | 14:19 | 7 |
7
|
FC Kantemirovka | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:12 | 6 |
8
|
FC Pavlovsk | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:25 | 3 |
9
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:24 | 0 |
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Don Podgornoe | ||||||
|
FC Verkhnyaya Khava | ||||||
|
Pobeda Panino | ||||||
|
FC Semiluki | ||||||
|
FC Nizhnedevitsk | ||||||
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | ||||||
|
FC Uragan Semiluki | ||||||
|
Vector Perelyoshinsky | ||||||
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | ||||||
|
FC Yunost Voronezh |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | ||||||
|
FC Energy Talovaya | ||||||
|
FC Anna | ||||||
|
Khoper Novokhopersk | ||||||
|
FC Bars-1 Bobrov | ||||||
|
FC Gribanovskiy | ||||||
|
FC Povorino | ||||||
|
Sokol Ertil |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | ||||||
|
Temp Boguchar | ||||||
|
FC Olkhovatka | ||||||
|
FC Kantemirovka | ||||||
|
FC Pavlovsk | ||||||
|
Kolos Petropavlovka | ||||||
|
Kotoffey Kantemirovka | ||||||
|
Lider-Kalach | ||||||
|
Rassvet Troitskoye | ||||||
|
Tsementnik Podgorensky |
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Don Podgornoe | ||||||
|
FC Verkhnyaya Khava | ||||||
|
Pobeda Panino | ||||||
|
FC Semiluki | ||||||
|
FC Nizhnedevitsk | ||||||
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | ||||||
|
FC Uragan Semiluki | ||||||
|
Vector Perelyoshinsky | ||||||
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | ||||||
|
FC Yunost Voronezh |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | ||||||
|
FC Energy Talovaya | ||||||
|
FC Anna | ||||||
|
Khoper Novokhopersk | ||||||
|
FC Bars-1 Bobrov | ||||||
|
FC Gribanovskiy | ||||||
|
FC Povorino | ||||||
|
Sokol Ertil |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | ||||||
|
Temp Boguchar | ||||||
|
FC Olkhovatka | ||||||
|
FC Kantemirovka | ||||||
|
FC Pavlovsk | ||||||
|
Kolos Petropavlovka | ||||||
|
Kotoffey Kantemirovka | ||||||
|
Lider-Kalach | ||||||
|
Rassvet Troitskoye | ||||||
|
Tsementnik Podgorensky |
Evenementen
Voronezh Oblast Championship
Russia Amateur, championship Voronezh Oblast Championship: standen, schema van aankomende wedstrijden, video van de belangrijkste evenementen van het kampioenschap.
Het huidige seizoen loopt van 28ste april 2024 tot 16de november 2024.
Seizoen 2024: De eerste plaats in het kampioenschap Voronezh Oblast Championship neemt het team FC Torpedo-2_RCFCS Ramon (18 points).
De datum van de
van 2024-04-28
Naar 2024-11-16
Toernooi-prestaties
Doelpuntengemiddelde | 5.63 |
Thuisploeg wint | 45% |
Gelijkspel | 13% |
Uitploeg wint | 42% |